Nieuws

Hieronder vindt u het nieuws van onze school

27 mei, Maandag 8 juni!

Aan de ouders/verzorgers van onze leerlingen,

 

Yes, op 8 juni gaan de basisscholen weer volledig open. Na een aantal weken 50/50 onderwijs verwelkomen we alle kinderen weer op school en in de groepen. Uiteraard zijn alle voorzorgsmaatregelen nog van toepassing, maar dat het weer voller wordt in school is duidelijk.

Wordt alles dan weer als in het ’voor-corona tijdperk’? Als directie en team maken we graag de volgende kanttekeningen:

· Veiligheid en gezondheid blijven de belangrijkste uitgangspunten;

· Ouders van kinderen met gezondheidsklachten of een risicovolle thuissituatie laten hun kind niet naar school gaan; Thuisonderwijs is dan het alternatief.

· Voor leerkrachten geldt uiteraard hetzelfde en dat kan betekenen dat soms een groep geen groepsleerkracht zal hebben;

· We zullen dan een beroep doen op onze invalleerkrachten, maar dat is lastig, want het vervangingsprobleem bestond al immers;

· Wordt een groep onverhoopt toch ‘naar huis gestuurd’, dan krijgt het thuisonderwijs dus een vervolg;

 

Later deze week volgt er nog meer informatie over 8 juni. Deze dag zullen wij als een feestdag beschouwen op school, maar hierover later meer.

Bij vragen en/of onduidelijkheden kunt u mij altijd bellen of e-mailen.

 

Met vriendelijke groet,

 

Vincent Achterberg


23 april, Persbericht!

Hierbij een persbericht!


8 april, PASEN!

Het is bijna PASEN !!

 

Dit is zo'n mooie tijd. Elk jaar weer beleven en vieren we dit met elkaar. Dit jaar gaan we het Paasfeest niet op school vieren. Daarom willen we jullie een paar ideeën geven voor thuis. We hopen dat jullie ervan mogen genieten!

 

Bijbelapp voor kinderen Met behulp van interactieve avonturen en geweldige animaties verkennen de kinderen de grote verhalen uit de Bijbel. Beschikbaar voor Android smartphones en tablets! Je kan de Bijbelapp voor kinderen gratis downloaden.

 

De Henkie Show Via deze link https://creatiefkinderwerk.nl/henkieshow kan je doordeweeks een filmpje kijken van Matthijs Vlaardingerbroek. Hij is verhalenverteller, poppenspeler, goochelaar. Samen met Henkie en andere poppen maakt hij een show rondom Bijbelverhalen. In de bijlage een overzicht van alle bijbel verhalen voor de komende tijd.

 

Youtube Het is ook zo fijn om met elkaar te zingen. Wat jammer dat dat nu niet in de groep kan. Maar dit kan thuis natuurlijk ook :) Hier een aantal mooie paasliederen. Klik maar op de link hieronder! Samen op weg naar Pasen

 

https://www.youtube.com/watch?v=HBatAUI6OiM Weet je dat de lente komt? https://www.youtube.com/watch?v=yFQIMSw8B7A Wij vieren feest https://www.youtube.com/watch?v=7n3AdGXVldI De steen is weg https://www.youtube.com/watch?v=CZr99MHs4FQ Happy Pasen https://www.youtube.com/watch?v=81j2UhheO_w

 

Pasen met de zandtovernaar Een moderne vertelling van het paasverhaal, getekend door zandtovenaar Gert van der Vijver. Hij strooit gooit en schuift met zand en zo ontstaat het verhaal over het lijden en de opstanding van Jezus.

 

https://www.npostart.nl/pasen-met-de-zandtovenaar/21-04-2019/KN_1705855

 

Tip voor de bovenbouw: The Passion

 

The Passion vertelt in een jaarlijks groots en uniek muziekevenement over het lijden, sterven en de opstandig van Jezus. Bekende artiesten steken dit eeuwenoude verhaal in een nieuw jasje aan de hand van hedendaagse Nederlandse popnummers. De tiende editie van The Passion wordt uitgezonden op witte donderdag 9 april 2020, maar is dit jaar anders dan anders. De geplande liveopnames op het Munsterplein in Roermond kunnen dit jaar door het coronavirus niet doorgaan. Er komt een speciaal jubileumeditie: LIVE 10 jaar The Passion:'Geef mij nu je angst'.

 

Kunnen jullie niet zolang wachten op The Passion? Kijk dan een editie terug op: https://www.thepassion.nl/vorige-edities

 

Namens de paascommissie en het hele team wensen wij u fijne paasdagen toe.


20 maart, Dankbaar

De eerste schoolweek thuis zit er nu bijna op en ik denk dat het bij veel mensen hetzelfde is gegaan. Totale chaos en drukte thuis. Waar je nog druk bezig bent om alles op de rit te krijgen omdat je kinderen thuis zitten, krijgen je kinderen ook nog een lading huiswerk dat gemaakt moet worden. Met een lach en een traan, met hoogtepunten en dieptepunten hebben jullie de eerste week nu bijna achter de rug en dat is al een hele prestatie op zich. Wij (leerkrachten, ouders en kinderen) hebben keihard gewerkt om het allemaal voor elkaar te krijgen en als ik alle berichten hoor en lees, dan ben ik hier ongelooflijk trots op. Van leuke berichten op MijnSchool, facebook, Googleclassroom, app noem maar op tot soms berichten vol met vragen en frustraties. Dit is helaas niet te voorkomen, maar samen komen we eruit! Iedereen doet enorm zijn best en draagt zijn steentje bij en in deze tijd van crisis. Naast de ellende is er gelukkig de saamhorigheid. Met zijn allen hebben we hetzelfde doel: het kind op een goede manier te laten leren en er voor elkaar te zijn in deze toch al vreemde en moeilijke periode.

Wij missen de kinderen enorm op school en het voelt vreemd om het op deze manier te moeten doen, want het allermooiste in ons werk is het dagelijkse contact wat je hebt met elkaar.

Als wij iets voor jullie kunnen doen, dan horen wij het graag.

Ben ongelooflijk dankbaar voor jullie gezamenlijke inzet. Echt grote klasse!

 

Met vriendelijke groet,

Vincent Achterberg


6 maart, Vacature buurtsportcoaches!

Zie bijlage voor vacature. Wellicht bent u of iemand die u kent hierin geïnteresseerd!


4 maart, Gevonden voorwerpen!

Goedemiddag ouders/verzorgers,

 

Dit trof ik aan in de gevonden voorwerpen bak (zie foto). Mochten dit nou spullen zijn van uw kind, dan graag voor maandag even ophalen of aangeven. Mocht ik dinsdag 10 maart nog niets hebben gehoord, dan breng ik het naar de kledingbak (Leger des Heils).

 

Met vriendelijke groet,

 

Vincent Achterberg


13 februari, Ploegenachtervolging 2020

Gisteren was onze school vertegenwoordigd bij de Friese Kampioenschappen Ploegenachtervolging voor basisscholen. Pieter Zijlstra, Meindert - Jan Zijlstra, Watse Westra en Jelmer Zijlstra waren zo stoer om hieraan mee te doen. In de eerste ronde zijn ze 4e geworden waardoor ze nog een keer mochten schaatsen. In de 2e ronde zijn ze 3e geworden en hebben een plek in de finale gehaald. Het was een spannende wedstrijd en ze zijn tenslotte 5e geworden. Wat een prestatie! Wij zijn super trots. 


4 februari, Duurzame school!

Wij als school leven een bijdrage aan de klimaatdoelen! Wij nemen elektriciteit af van officieel geregistreerde Nederlandse windmolens. De CO2 uitstoot van het aardgas is vergroend door middel van aankoop van Gold Standard certificaten (VER’s) voor het jaar
2020!


31 januari, Stichting Jarige Job

Voor de kerstvakantie hebben wij o.a. tijdens de kerstdienst met zijn allen geld ingezameld voor stichting Jarige Job. We hebben maar liefst €351,12 op weten te halen. Dit bedrag is goed genoeg om 10 kinderen een overgetelijke dag te geven. Een mooie opbrangst waar de stichting ongelooflijk blij mee is.    


9 januari, Poster

Deze poster hebben ze gemaakt om te laten zien waar onze vereniging voor staat! Later op de dag verschijnt er ook nog een filmpje op de facebook-pagina van school. Delen mag!